آب و فروغ دستگاه لیزر

دستگاه لیزر تیتر گیاه ساکن درکانادا , روسیه , و مجموعه کشور ها اروپا شناخته شده وجود ندارد . اگر در اطراف پر آب قارچ ها نتوانند به گیاهتان آسیب بزنند . این فراوانی آب دستگاه لیزر می تواند رنگ برگ های گیاه شما‌را تغییر‌و تحول دهد . شاید این مطلب برای شما کمی گیج کننده باشد . اما راز نخ هایی درباره آن موجود است . وجود رطوبت در اطراف خاک یک گیاه کاملا طبیعی است اما وجود بیش از حد آب دستگاه لیزر می تواند منجر به شل و ول شدن خاک حریم ریشه ها شود . این دستور سبب سست شدن شاخ و برگ نیز میگردد , در نتیجه برگ ها کم آب و آسیب پذیر می‌شوند . دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
آبیا دستگاه لیزر ری بیش از حد تنها گیاه تان را غرق نمی‌کند . برخی از انواع خاک قادرند به مرور زمان خاک را از خویش خارج نمایند . این مشکل با وجود درختان وسیع حل میشود که می‌توانند اندازه متعددی از رطوبت خاک را جذب نمایند . این چ دستگاه لیزر نین مشکلاتی با افزودن شن و ماسه به خاک برطرف میگردد . توجه داشته باشید که ریشه های مجروح و فشرده شده , یک دلیل شایع برای زرد رنگ شدن برگ ها هستند بنابر این هنگام شخم زدن و دیگر ریزه کاری ها دستگاه لیزر ی باغبانی مراقب باشید تا به ریشه ها آسیبی نرسد . و به ریشه گیاه تان اجازه دهید تا فضای کافی برای رشد درون زمین را پیدا کند .

دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
دستگاه لیزر
دستگاه لیزر

فروغ و روشنایی خورشید را نادیده نگیرید . در صورتیکه گیاه شما به اندازه کافی از مواد پرخاصیت بهرمند باشد و از هر مدل بیماری ای هم , در امان باشد گشوده نیز اگر فروغ کافی به آن نرسد منجر نابود شدن گیاه میگردد . بخش اعظمی از گیاهان باغ مثل گوجه خارجی و خیار نیاز به حداقل ۶ الی ۸ ساعت نور خورشید طی روز دارا هستند . اما نیازهای به نور خورشید دربین اشکال گیاهان متفاوت است , بدین ترتیب نحوه فروغ و روشنایی رسانی به گیاه تان بسته به گونه آن گیاه گوناگون خواهد بود . بعضی از گیاهان دستگاه لیزر مانند کلم بروکلی و صیفی جات دیگر قادرند روزمره از نوروروشنایی کمتری بهره ببرند و در نهایت سلامتشان هم , حفظ شود . با این موقعیت نیاز گیاه تان به نوروروشنایی خورشید را در لحاظ بگیرید , شما میتوانید با مطالعه کتاب هایی دراین باره به می دستگاه لیزر زان نوری که هر گیاه برای رشد خودش نیاز دارااست , دست یابید . هیچ آیتم ای نمی تواند جایگزین نور خورشید برای گیاهان باشد . اگر گیاه از فروغ کافی برخوردار نباشد بی شک پس از بازه کوتاهی برگ های خویش را از دست می دهد دستگاه لیزر .

منبع : mnn
مشاهده نوشته حساس خبر در تارنما فردا